SprachWanderTag 26-ого июня 2022

IMG_2738

IMG_2751

(українська мова зверху, русский язык внизу)

Дорогі друзі!

 

Ось фото з нашого мовного похода – SprachWanderTag – який пройшов у Ґраці на початку травня. Нам дуже сподобалося спілкуватися і ходити в гори з вами, а також говорити на трьох мовах – українській, російській, німецькій. Тому ми пропонуємо ще один одноденний похід 26-го червня. Як завжди, ми мандруємо, знайомимось, вчимо мови. Нових друзів краще за все перевіряти в горах ;)

Ми хочемо особливо привітати тих, хто приїхав з України, і тому мовами спілкування і зараз будуть українська, німецька і російська. Якщо ти вчиш одну з цих мов і хочеш потренуватися, запрошуємо до прогулянки разом!

Коли: в неділю, 26-го червня 2022, з 11 до приблизно 16-ї години.

Куди: маршрут Gösting – Straßengel в Ґраці.

Місце зустрічі: об 11 годині на кінцевій зупинці 40-го автобуса Gösting.

 

Це опис нашого маршруту: https://www.bergfex.at/sommer/steiermark/touren/wanderung/1081892,goesting–strassengel/

 

Похід буде легким і не вимагає особливої спортивної підготовки, окрім бажання багато годин ходити (в тому числі вгору!). Одягайте спортивне взуття з доброю підошвою, бажано гірське. Візьми з собою також щось на перекус. І щось для захисту від дощу або сонця – в залежності від погоди. А для підготовки до спілкування «візьми» також два улюблених прислів‘я рідною і іноземною мовами.

 

Щоб зареєструватися або отримати відповіді на будь-які запитання, напиши коротке повідомлення на мейл sprachwandercamp@gmail.com

 

Ми будемо раді бачити старих учасників наших проектів і всіх, хто хоче тільки спробувати ходити в гори і вчити мови одночасно!

 

З найкращими вітаннями,
Марія та Гізела

 

********************************************************************

Дорогие друзья,


вот фото из нашего последнего языкового похода –
SprachWanderTag, – который состоялся в Граце в начале мая. Нам очень понравилось гулять с вами и общаться на трех языках: русском, украинском, немецком. Поэтому мы предлагаем еще один однодневный поход 26-го июня. Как всегда, наши цели: поход, знакомства, изучение языков. Новых друзей лучше всего проверять в походах ;)

В этот раз мы также хотим предоставить возможность участия носителям украинского языка и поэтому будем говорить на украинском, немецком и русском языках. Если ты занимаешься одним из этих языков и хочешь практиковать общение, ждём тебя!


Когда: В воскресенье, 26-ого июня 2022 года, 11:00 – 16:00
Куда: Грац,
GöstingStraßengel
Место встречи: 11:00 на конечной остановке 40-го автобуса
Gösting, обратно мы едем на электричке от вокзала Judendorf / Straßengel


А вот наш маршрут:
https://www.bergfex.at/sommer/steiermark/touren/wanderung/1081892,goestingstrassengel/

Поход довольно легкий и не требует особой спортивной формы, кроме желания много часов ходить (в том числе вверх). Важно иметь хорошую спортивную обувь, которая не скользит. Пожалуйста, возьми с собой еду, чтобы подкрепиться. И не забудь защиту от дождя или от солнца, в зависимости от погоды! А для того, чтобы подготовиться к общению, принеси с собой две любимые пословицы на родном и на иностранном языке.


Чтобы зарегистрироваться или уточнить какие-либо вопросы, напиши нам:
sprachwandercamp@gmail.com


Как всегда, мы будем рады видеть уже знакомых участников
SprachWanderCamp и всех, кто только хочет попробовать ходить в горы и общаться на иностранных языках :-)

Счастливо
Мария и Гизела